FİYAT LİSTESİ 

Kişi başı ücretimiz ortalama 350 TL'dir. Bu fiyata kahvaltı ve akşam yemeği dahildir. Ekstra bir ücret bulunmamaktadır. Genelde menümüzde yöresel tadlar ve organik ürünler bulunmaktadır. Vejeteryan yada özel menü taleplerinizde bildirmeniz halinde imkanlarımız elverdiği ölçüde taleplerinizi yerine getirmeye çalışmaktayız. Yaylaya ulaşım özellikle yağmurlu havalarda 4x4 araçlarla sağlanmaktadır. 1 saat süren yayla yolu biraz zorludur. Bu da güzel yaylamızın böylesine sakin ve ulaşılmaz kalmasının bir dezavantajıdır. 

0-5 yaş grubu çocuklarda ücret alınmamakta, 6-15 yaş arasında çocuklarda %50 indirim uygulanmaktadır. Tek kişi kalışlarda, özel günlerde fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. Kalabalık gruplarda indirim uygulanmaktadır. Rezervasyonların kesinleşmesi için %30 kapora alınmaktadır. Anında rezervasyon ve online ödeme imkanı Airbnb ve otelz.com üzerinden bulunmaktadır. Detaylar için telefonla bizi arayabilirsiniz. 

Bölgeye en yakın havaalanı Trabzon havaalanıdır. Havaalanında araç kiralama imkanı bulunmaktadır. Havaalanı servisleri ile ulaşılan en yakın durak Ardeşen Havaş durağıdır. Trabzon'dan 2 saat sürmektedir. Bölgeye gelen otobüsler önce Pazar terminaline uğramaktadır. Pazar terminalinden kışın saat başı yazın yarım saatte bir Çamlıhemşin'e dolmuş bulunmaktadır. Çamlıhemşin dolmuşları ile Çamlıhemşin kent merkezine- Konaklar mahallesine ulaşılabilir. en kötü ihtimalle 1 saat sürmektedir. Pazar'dan dolmuşlarla Çamlıhemşin kent merkezinden ya da Konaklar mahallesinden Pokut yaylasına ulaşım yolun stabilize olması nedeni ile özel araçlarla(4x4) ya da en iyi ihtimalle yüksek araçlarla sağlanmaktadır. 13 km'lik yol yaklaşık bir saat sürmektedir. Bölgede yaylalara ulaşım hizmeti veren özel araçlar bulunmaktadır. Talep halinde Ardeşen Havaş durağından da bu hizmet sağlanabilmektedir. Bu hizmeti sağlayan araçlar Çamlıhemşin merkezden pokut yaylasına 250 TL'ye çıkmaktadır. Havaş Ardeşen durağından geliş 300 TL'ye mal olmaktadır. Aynı ücret dönüş için de geçerlidir. Kalabalık gruplar için (15 kişi) unimog adı verilen üstü açık kamyon tipli araçlar bulunmaktadır. Bu araçların yaylaya çıkış ücreti 600 TL'dir. Fiyatlarımıza ulaşım hizmeti dahil değildir. Çamlıhemşin Merkezden Pazar ve Ardeşen merkeze saat 18.00'e kadar her saat başı minübus bulunmaktadır. Ücret 10 TL'dir. Çamlıhemşin merkezden Rize'ye sabah 8'de 1 sefer yapılmaktadır. Ardeşen Merkezden Havaş otobüsü kalkış saatleri ve ulaşım ücretleri için tıklayınız. Servis saatleri değişkenlik gösterebileceği için havaş servisini arayarak teyit almanızı öneririm.