top of page

KONAKLAMA ALTERNATİFİ

 

Pokut yaylasında sezonun kısa olması bölgede konaklama için alternatifleri değerlendirmemizi gerektirmiştir. Ayrıca bölgemize gelen yerli ve yabancı turistlerin kiralama talepleri nedeni ile bu sayfayı düzenleme ihtiyacı oluşmuştur. Konaklar mahallesinde bulunan kamelyamızda ve evimizde sadece kapalı gruplara tüm yıl konaklama hizmeti sunmaktayız. Kiralama talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

SİNİ KÖYEVİ

Çamlıhemşin ilçesi Konaklar mahallesinde yer alan kamelya özel mülke ait olup kiralana bilmektedir. Kamelyaya ulaşım araçla sağlanabilmektedir. İlçe merkezine 200 m mesafededir. Alt katında mutfak, üst katında oda ve banyo-tuvaleti bulunmaktadır. Isınma sobayla ve elektrikli ısıtıcıyla sağlanmaktadır. Vadiye hakim konumda bulunmaktadır. Oda içerisinde televizyon bulunmaktadır. Bir tek bir çift yatak bulunan kamelyada talep halinde ek yatak verilebilmektedir. 

 

Kamelyanın bulunduğu Konaklar mahallesinden Ayder'e, Çat vadisine ve diğer yaylalara günübirlik ulaşım mümkündür. Bölgede tarihi taş konakları gezme olanağı bulunmaktadır. Fırtına vadisinin sesi duyulabilmektedir. Kamelyada ve evimizde günlük konaklama bedeli kişi başı 150 TL'dir. Odada üçüncü kişi için indirimimiz bulunmaktadır.Arzu edildiğinde sabah kahvaltı ve akşam yemeği hizmeti verilebilmektedir. 

Tel: 0530 2286620, 0537 387 7496

 

Daha Fazla resim için tıklayınız... 

Pokut Yaylaevi

 

Yaylaevimiz ufak bir ev görünümünde olduğu için bazen evi kiralama talepleri olmaktadır. Bu hizmeti de gündeme almış bulunmaktayız. Şartları konuşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bunun dışında bölge yoga yapmaya, ruhu dinlendirmeye, stresi vücudunuzdan uzaklaştırmaya çok uygun bir yapıya sahiptir. Evimiz de bu çeşit turlara olanak verecek yapıdadır. Yoga turlarınız ya da çocuklar için kamp teklifleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

 

 

Dorchin House

 

Çamlıhemşin Konaklar mahallesinde bulunan evimiz günlük 2000 TL bedelle kiralıktır. Evimizde 4 oda 2 banyo, mutfak, 2 balkon, geniş bir bahçe bulunmakta. Isınma kaloriferle sağlanmakta. 4 aile maksimum 8 kişi konaklama imkanı bulunmaktadır. Haftalık ve aylık kiralama tercihlerinde indirimimiz bulunmaktadır. Şartları konuşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Daha fazla resin için tıklayınız... 

 

 

bottom of page