Pokut Yaylaevi'nde Aamir Khan esintisi

Web sitemizde dönen bir müzik var hani. Kaçıp gitmek "Biraz yaşamak istiyorum" dedirtecek bir müzik. Aslında şarkının çevirisine bakarsanız tam da böyle bir anlamı var. Biraz yaşa diyor Aamir Khan. "Je Lee Zaraa" Hintçe. Fark ettiniz mi bazı şarkılar ne dediğini anlamasanız bile yüreğine dokunur insanın. Benim öyle olan bazı parçaların ne demek istediğine baktığımda o anki ruh halime ne kadar uyduğunu şaşkınlıkla fark ettim. Boşuna demiyorlar müziğin dili yoktur diye evrenseldir diye.

Aamir Khan'ı yaylaevimizde ağırlamak nasip olmadı. Bari dedim web sitemizde ağırlayalım. Burdan da şansımı denemek isterim. Belki bir yerlerden duyar, gelir. :) "Dear Aamir Khan, We would love to welcome you to our highland home. "

Önce 3 İdiot'la başlayın derim Aamir Khan izlemeye. Fana, Gajini, Taare zameen par (Her çocuk özeldir), Talaash (Je Lee Zaraa şarkısının geçtiği film), Dhoom 3, PK, Lagaan, Rang de basanti, Dil Chanta Hai, Dhobi Ghat ve daha bir sürü filmi. Filmlerinde hep bir mesaj yer alıyor. Her filminde ayrı bir karaktere bürünüyor. Ülkesindeki problemleri ortaya koyduğu bir programı da var. İzlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Öne çıkanlar
Yeni yazılar
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 by  Pokut Yaylaevi. Proudly created with Wix.com

Bizi arayın:

​90-0530-228-6620; 90-537-387-7496